Podjetje se razvija in vedno je prostor za nove sodelavce v naši ekipi

Datum objave: 23.11.2023

IŠČEMO:

Izkušenega inženirja na področju omrežne infrastrukture in varnostnih rešitev.

OPIS DELA:

Načrtovanje, konfiguriranje in vzdrževanje kompleksnih računalniških omrežij in požarnih pregrad.

NUDIMO:

• Zanimivo in dinamično delo v mladem in prijetnem kolektivu z dobro atmosfero.
• Možnost izpopolnjevanja in strokovne rasti
• Stimulativno plačilo
• Sklenitev zaposlitve za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom.

POGOJI

• Izobrazba: zaželjeno: VII. Stopnja izobrazbe, tehnične ali druge ustrezna smer (inženir računalništva, inženir elektrotehnike,…)
oziroma pridobljena zahtevnejša znanja/reference, oziroma specializacija na področju, omrežij (Switching, routing), certifikati (nivo: Cisco CCNA, zaželeno CCNP, PaloAlto PCNSE)
• Produktivno znanje angleškega jezika (pisno in pogovorno)
• Vozniški izpit B kategorije
• Pripravljenost za delo na terenu (Slovenija)

ZNANJA IN KOMPETENCE:

• Odlično poznavanje področja računalniških komunikacij: LAN, WAN, VPN omrežij, LTE rešitev, NGFW požarnih pregrad, različnih brezžičnih sistemov
• Poznavanje komunikacijskih sistemov Cisco Systems in PaloAlto
• Poznavanje tehnlogije informacijske varnosti
• Napredno poznavanje mrežnih protokolov
• Poznavanje merilne opreme za izvajanje meritev v računalniških omrežjih (OTDR, UTP analizatorji, mrežni analizatorji,…)
• Sposobnost reševanja (t.i. »troubleshooting«) težav v večjih in heterogenih komunikacijskih sistemih
• 3 leta izkušenj na področju dela iz navedenih področij

PRIČAKUJEMO:

• Usmerjenost k doseganju zastavljenih ciljev
• Angažiranost in sposobnost sprejemanja obremenitev
• Pripravljenost na izobraževanja in usposabljanja
• Sposobnost prepričljive komunikacije in zanesljivega nastopanja
• Sposobnost koordinacije in izvajanja zahtevnejših projektov
• Natančnost in doslednost pri delu.

Prijave sprejemamo po elektronski pošti na:
zaposlitev@projektip.si